Ważna dla sportowców L-KARNITYNA

Nie zamierzasz odchudzać się jedynie poprzez łykanie kolejnych tabletek, a chcesz połączyć aktywność fizyczną z dobrą suplementacją? Idealnym produktem dla Ciebie będzie l-karnityna. Jest to specjalny suplement dla osób, które aktywnie się odchudzają.
Tabletki spożywamy na pół godziny przed planowanymi ćwiczeniami. Dzięki temu zwiększa się transport komórek tłuszczowych – podczas ćwiczeń spalamy ich zdecydowanie więcej, a nasz trening jest bardziej efektywny.
Dużo ruchu
Im więcej się ruszamy, tym więcej kalorii możemy spalać. L-karnityna stymuluje wykorzystywanie tłuszczów podczas wysiłku fizycznego.
Działanie
L-karnityna sprawia, że zwiększa się transport komórek tłuszczowych do tych miejsc, w których są one spalane. Nie tylko podnosi nasz poziom motywacji do treningu ale także sprawia, że czerpiemy więcej energii z materiałów zapasowych i przeznaczamy ją na intensywniejszy trening.
Długi wysiłek jest już nie tylko bardziej opłacalny, ale również – łatwiejszy do wykonania. L-karnityna stanowi zabezpieczenie przed przemęczeniem, co więcej – działa ochronnie względem białek mięśniowych.